۱۰ رنگ شگفت انگیز برای شن ‌های ساحل در دنیا

زیباترین رنگهای سواحل دنیا
این گذران وقت در کنار ساحل به‌ قدری لذت‌ بخش است که ممکن است زیبایی ‌های آن را نادیده بگیرید، برخی از سواحل با شن‌ های رنگی که دارند زیبایی خیره‌ کننده‌ ای را از خود نشان خواهند داد که بدون‌ شک توجه گردشگران و مسافران را به خود جلب خواهد کرد.
در ادامه مطالب برای آشنایی بیشتر شما قصد داریم که ۱۰ مورد از زیباترین شن‌ های ساحلی را معرفی کنیم.

۱۰. شن زرد رنگ در سواحل
یکی از معمول‌ ترین رنگ‌ های شن که در سواحل مشاهده می‌ شود، شن‌ های زرد رنگ می ‌باشد که در بسیاری از سواحل می‌ توانید آن‌ ها را مشاهده کنید. بسیاری از افراد به جای رنگ زرد  عنوان طلایی را به کار می برند، چرا که زیبایی منحصر به ‌فردی را از خود نشان می‌ دهند که بدون شک می‌ توان آن را با رنگ طلایی مطابقت داد.

۹. شن سبز رنگ در سواحل
بسیاری از سواحل در سراسر دنیا وجود دارند که از شن‌ های سبز رنگ برخوردار هستند که علت به وجود آمدن این نوع از شن‌ ها تفاله‌ های آتشفشانی و جریان گدازه‌ های آتشفشان می ‌باشد.

۸. شن‌ های قهوه‌ ای ‌رنگ سواحل
از حیرت انگیز ترین شن های ساحلی می توان شن های شکلاتی رنگ را معرفی کرد که ظاهری خیره کننده را از خود نشان می دهند. اگر تا به‌ حال به سواحل رو کاوی در کالیفرنیا سفر کرده باشید بدون‌ شک با شن های شکلاتی رنگ و قهوه‌ ای مواجه شدید که خیلی نرم هستند و هنگام لمس آن‌ ها لذت خاصی را تجربه خواهید کرد، این شین‌ ها غیرسمی هستند که می‌ توانند توجه گردشگران و مسافران را به خود جلب کنند.

۷. شن‌ های بنفش ساحلی
همان‌ طور که گفته شد در سواحل مختلف دنیا می‌ توان شن‌ های عجیب‌ و غریبی را مشاهده کرد که یکی از آن ها ساحل پفیفر در کالیفرنیا می‌ باشد و شن ‌های بنفش رنگ را در معرض دید مردم قرار خواهد داد.

۶. شن سیاه رنگ سواحل
گاهی اوقات به دلیل وجود مواد معدنی سیاه‌ رنگ و تیره شن ‌های سیاه‌ رنگ ایجاد می‌ شوند که زیبایی منحصر به‌ فردی را از خود نشان خواهند داد. در واقع زمانی ‌که جریان ضایعات و تفاله‌ های آتشفشانی از این سواحل گذر کند شن ‌های سیاه‌ رنگ را ایجاد خواهد کرد.

۵. شن های قرمز رنگ ساحلی
از دیگر رنگ های حیرت ‌انگیز شن ‌های ساحلی می‌ توان شن‌ های قرمزرنگ را نام برد که در مکان ‌های متفاوتی وجود دارند، بیشتر سواحلی که شن‌ های قرمز را دارا هستد در کشور یونان و هاوایی واقع شده اند که هنگام بازدید از آن ها گویی خاک رس در آن جا پخش شده است.

۴. شن ‌های صورتی ساحلی
از نایاب‌ ترین شن‌ های ساحلی که در کمتر جایی می توان آن را مشاهده کرد، شن‌ های صورتی رنگ می‌ باشند که ظاهری بسیار جذاب و خیره‌ کننده دارند. در واقع این شن ‌ها بسیار سبک و حبابی شکل هستند که می‌ توانند توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند.

۳. شن رنگین ‌کمانی
کشور استرالیا از جمله کشورهایی می ‌باشد که جزایر بسیار زیبایی را دارا است، اگر شما قصد دارید که سواحل عجیب ‌و غریب و نایابی را مورد بازدید قرار دهید باید جزایر فریزر مهد سواحلی استرالیا را انتخاب کنید که شن ‌های رنگین‌ کمانی بسیار حیرت انگیزی را به شما نشان خواهد داد و این تصویر و جذابیت تا ابد در ذهن شما باقی خواهد ماند.

۲. شن ‌های سفید رنگ سواحل
در بسیاری از سواحل می‌ توانید شن های سفید رنگی را ببینید که بسیار گسترده و وسیع هستند، حتی امروزه هم یکی از معمولی ترین رنگ ‌ها که در سواحل یافت می‌ شود شن ‌های سفید رنگ می ‌باشد. این شنا زیبایی منحصر به‌ فردی را از خود نشان می‌ دهند و زمانی‌ که آن ها را مشاهده می کنید انگار یک لایه از برف بر روی سطح زمین قرار گرفته‌ است.

۱. شن های نارنجی رنگ سواحل
هنگام معرفی زیباترین شن های ساحلی می توان به شن های نارنجی رنگ اشاره کرد که در سواحل کشور هندوستان یافت می ‌شود، بنابراین اگر شما هم از افراد خوش ‌شانسی باشید که تا به‌ حال گذرتان به این کشور افتاده باشد بدون ‌شک سواحلی با شن ‌های نارنجی‌ رنگ را مشاهده کرده‌اید.
نوشته ۱۰ رنگ شگفت انگیز برای شن ‌های ساحل در دنیا اولین بار در بست فارسی. پدیدار شد.